Prettig Lopen Dag

Een Prettig Lopen Dag is een bruisende dag met tal van activiteiten in en vanuit onze winkel o.a.;

  • Advies m.b.t. onderhoud van uw schoenen
  • Probeer wandelwol! Antidrukwol ter voorkoming van blaarvorming en drukplekken
  • Vrijblijvend gratis kort advies van register podoloog – podoposturaal therapeut Bastiaan Plomp van Podocentrum Maarssen of van podotherapeut Elisa Plomp van RondOm.
  • Gratis advies van medisch pedicure Marleen Hesp van Pedicurepraktijk Maarssen en pedicure Annemieke Spek
  • Gratis voetmassage van Annette Witmond
  • Gratis voet- en/of onderbeenmassage door Odette Timmer van Odette Massagetherapie
  • Gratis uitproberen van de Xsensible hiking/wandel stretchwalker. Ervaar zelf tijdens een rondje door Maarssen, de Japanse traditie welke de basis vormt in het balanssysteem van deze Rolls Royce onder de sneakers.
  • Probeer een verrekijker uit tijdens een korte vogelexcursie met professioneel vogelaar Olaf Klaassen van ‘Kieken met Olaf
  • De Oostenrijker Günther vertelt u alles over het prachtige productie proces en de eigenschappen van de Stadler wandel- en bergschoenen
  • Er worden mooie prijzen verloot o.a. een paar Hartjes comfortschoenen en Stadler wandelschoenen en een leuke attentie
  • Gratis voetmeting, gratis voetafdruk
  • Koffie, thee met wat lekkers

Een Prettig Lopen Dag gemist?
Beter Lopen begint in de Prettig Lopen Winkel want lekker lopen wil iedereen! Wilt u op de hoogte blijven wanneer er weer een Prettig Lopen Dag is? Meldt u aan in ons klantenbestand en wij houden u op de hoogte!!